


Стельова люстра 2Spots, 2xGU10, світла латунь/чорний, арт. 28056
12 900 ₴
Показати оптові ціни- Менше 4 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 28056-1
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра стельова 2Spots, арт. 28056 Світла латунь/чорний
Стельова люстра - це вдале рішення для приміщень з низькими стелями. Вона максимально функціональна та розміщує одразу три світильники на одній планці. Поворотні механізми дозволяють направити світло у потрібну зону та закріпити його в зручному положенні. Така властивість допомагатиме на кухні та в коридорі.
Ключові переваги
- Поворотні механізми для направлення світла у потрібну зону.
- Стриманий дизайн, що легко комбінується з іншими світильниками.
- Ідеально підходить для кухні, коридору та вітальні.
- Легкий монтаж завдяки планці довжиною 40 см.
- Включає лампочку в комплекті.
Технічні параметри
- Вага: 3 кг
- Розміри: 40 × 8 × 20 см
- Матеріал: Алюміній, Латунь
- Кількість ламп: 2 шт
- Напруга: 220 V
- Стиль: Лофт, Модерн
- Країна виробник: Україна
- Ступінь захисту: IP20
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PikArt |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 см |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| original_id | 28056-1 |
| Вага | 3 кг |
| Діаметр плафону | 7 см |
| Кріплення | Планка, довжина 40 см |
| Кількість ламп | 2 шт |
| Лампочка | Входити до комплекту |
| Матеріал | Алюміній/Латунь |
| Напруження | 220 V |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Потужність | 2*60W |
| Розміри | 40 × 8 × 20 см |
| Серія | SPOT Collection |
| Стиль | Лофт, Модерн |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип приміщення | Вітальня, Кабінет/офіс, Коридор, Кухня, Ресторан/бар, Спальня |
| Цоколь | GU10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 900 ₴



