Стельова люстра 3Spots, 3xGU10, світла латунь/чорний, арт. 3255
17 400 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 3255-2
Відправка з 02 червня 2026повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра стельова 3Spots, арт. 3255 Світла латунь/чорний
Стельова люстра - це вдале рішення для приміщень з низькими стелями. Вона максимально функціональна та розміщує одразу три світильники на одній планці. Поворотні механізми дозволяють направити світло у потрібну зону та закріпити його в зручному положенні. Завдяки стриманому дизайну люстру легко комбінувати із іншими світильниками.
Ключові переваги
- Максимальна функціональність завдяки трьом світильникам.
- Поворотні механізми для регулювання напрямку світла.
- Стриманий дизайн, що легко комбінується з іншими світильниками.
- Ідеально підходить для кухні, коридору та вітальні.
Технічні параметри
- Вага: 5 кг
- Розміри: 115 × 30 × 15 см
- Матеріал: Алюміній, Латунь
- Кількість ламп: 3 шт
- Напруга: 220 V
- Стиль: Лофт, Модерн
- Країна виробник: Україна
- Серія: SPOT Collection
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PikArt |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 100 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| original_id | 3255-2 |
| Вага | 5 кг |
| Діаметр плафону | 7 см |
| Кріплення | Планка, довжина 1м |
| Кількість ламп | 3 шт |
| Лампочка | Входити до комплекту |
| Матеріал | Алюміній/Латунь |
| Напруження | 220 V |
| Покриття | Лак, Порошкова фарба |
| Потужність | 3*60W |
| Розміри | 115×30×15 см |
| Серія | SPOT Collection |
| Стиль | Лофт, Модерн |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип приміщення | Вітальня, Кабінет/офіс, Коридор, Кухня, Ресторан/бар, Спальня |
| Цоколь | GU10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 400 ₴










