Стельова люстра 2Spots Simple, 2xGU10, світла латунь/чорний, арт. 28135
9 900 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 28135-4
Відправка з 02 червня 2026повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра стельова 2Spots Simple, арт. 28135 Світла латунь/чорний
Стельова люстра - це вдале рішення для приміщень з низькими стелями. Вона максимально функціональна та розміщує одразу два світильники на одній планці. Поворотні механізми дозволяють направити світло у потрібну зону та закріпити його в зручному положенні. Завдяки стриманому дизайну люстру легко комбінувати із іншими світильниками.
Ключові переваги
- Максимальна функціональність завдяки двом світильникам на одній планці.
- Поворотні механізми для зручного налаштування освітлення.
- Стриманий дизайн, що легко комбінується з іншими світильниками.
- Підходить для різних типів приміщень, включаючи кухню та коридор.
Технічні параметри
- Матеріал: Алюміній, Латунь
- Кількість ламп: 2 шт
- Цоколь: GU10
- Тип приміщення: Вітальня, Кабінет/офіс, Коридор, Кухня, Ресторан/бар, Спальня
- Країна виробник: Україна




Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PikArt |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 23 см |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| original_id | 28135-4 |
| Діаметр плафону | 6 см |
| Кріплення | Планка, довжина 40 см |
| Кількість ламп | 2 шт |
| Лампочка | Входити до комплекту |
| Матеріал | Алюміній/Латунь |
| Напруження | 220 V |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Потужність | 3x6W |
| Серія | SPOT Collection |
| Стиль | Лофт, Модерн |
| Тип приміщення | Вітальня, Кабінет/офіс, Коридор, Кухня, Ресторан/бар, Спальня |
| Цоколь | GU10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 900 ₴












