Підвісний світильник Spots 2, 2xGU10, білий, арт. 26238
10 600 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 26238-1
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвіс SPOTS 2, арт. 26238 Білий
Лаконічні сталеві споти - незамінний елемент сучасного інтер’єру. Це модель із 2 спотами світла, у наявності також модель підвісу SPOTS 3, що містить 3 плафони. Дизайн особливо личитиме для інтерʼєру у стилі лофт чи мінімалізм.
Ключові переваги
- Поворотні механізми для направлення світла в потрібну зону.
- Лаконічний стиль, що підходить для інтер'єрів у стилі лофт та мінімалізм.
- Виготовлено з якісних матеріалів, що забезпечують надійність.
- Екологічно чисті матеріали, безпечні для здоров'я.
- Можливість комбінування з іншими світильниками.
Технічні параметри
- Матеріал: Алюміній, Сталь
- Діаметр: 55 см
- Висота: 120 см
- Кількість ламп: 2 шт
- Напруга: 220 V
- Стиль: Скандинавський, Модерн
- Країна виробник: Україна

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PikArt |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 см |
| Діаметр | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| original_id | 26238-1 |
| Діаметр плафону | 6 см |
| Кріплення | Планка, діаметр – 10 см |
| Кількість ламп | 2 шт |
| Лампочка | До комплекту не входять |
| Матеріал | Алюміній/сталь |
| Напруження | 220 V |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Потужність | 2*60W |
| Стиль | Скандинавський, Модерн |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип приміщення | Вітальня, Кабінет/офіс, Коридор, Ресторан/бар, Спальня |
| Цоколь | GU10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 600 ₴











