Стельова люстра 4Spots, 4xGU10, світла латунь/чорний, арт. 24275
23 800 ₴
Показати оптові ціни- Менше 4 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: 24275-1
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра стельова 4Spots, арт. 24275 Світла латунь/чорний
Стельова люстра - це вдале рішення для приміщень з низькими стелями. Вона максимально функціональна та розміщує одразу чотири світильника на одній планці. Поворотні механізми дозволяють направити світло в потрібну зону та закріпити його в зручному положенні. Люстра 4Spots легко комбінується з іншими світильниками.
Ключові переваги
- Максимальна функціональність завдяки чотирьом світильникам.
- Поворотні механізми для зручного налаштування світла.
- Стриманий дизайн, що легко комбінується з іншими світильниками.
- Ідеально підходить для кухні, коридору, офісу та інших приміщень.
Технічні параметри
- Матеріал: Алюміній, Латунь
- Висота: 26 см
- Ширина: 150 см
- Кількість ламп: 4 шт
- Цоколь: GU10
- Країна виробник: Україна
- Доступні кольори: Світла латунь/білий, Світла латунь/чорний
- Потужність: 4*60W
- Напруга: 220 V
- Ступінь захисту: IP20
- Стиль: Лофт, Модерн
- Тип приміщення: Вітальня, Кабінет/офіс, Коридор, Кухня, Ресторан/бар, Спальня


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PikArt |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | GU10 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 150 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| original_id | 24275-1 |
| Діаметр плафону | 7 см |
| Кріплення | Планка, довжина 1, 5 м |
| Кількість ламп | 4 шт. |
| Лампочка | Входити до комплекту |
| Матеріал | Алюміній/Латунь |
| Напруження | 220 V |
| Покриття | Порошкова фарба |
| Потужність | 4*60W |
| Серія | SPOT Collection |
| Стиль | Лофт, Модерн |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип приміщення | Вітальня, Кабінет/офіс, Коридор, Кухня, Ресторан/бар, Спальня |
| Цоколь | GU10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 800 ₴









