Трековий світлодіодний світильник VIDEX 10W 4100K білий
604 ₴
561,72 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-TR04-104W
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трековий світлодіодний світильник VIDEX 10W 4100K білий
Трековий світильник VIDEX 10W 4100K - це універсальний освітлювальний пристрій, призначений для акцентованого освітлення. Він забезпечує якісне та рівномірне освітлення, а також дозволяє змінювати кут напрямку світлового потоку завдяки обертовому корпусу на 360°. Колірна температура складає 4100K, а кут розсіювання світла - 36°.
Ключові переваги
- Високий індекс передачі кольору для чіткого відображення природних кольорів.
- Відсутність мерехтіння та шкідливого випромінювання під час роботи.
- Довговічність з ресурсом роботи до 30 000 годин.
- Економія на експлуатаційних витратах завдяки надійній конструкції.
Деякі параметри
- Світлова віддача: 80 Лм/Вт
- Сумарна сила світлового потоку: 800 Лм
- Робочий діапазон напруги: 170-265В
- Кількість вмикань та вимикань: 20 000
- Гарантія: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 255 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-TR04-104W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Якість світла | Ra > 90 |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальна сила струму | 90mA А |
| Матеріали | Алюміній |
| Потужність | 10 W |
| Напруження | AC 170-265 V |
| Робоча температура | -25 °C ~ + 50 °C |
| Розміри | 53mm х 130mm х 150mm |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 30000ч |
| Світловий потік | 800 Lm |
| Кут розсіювання | 36° |
| Колірна температура світла | 4100К (біле світло) |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 4820118299426 |
| Енергоефективність | 80 Lm/W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 561,72 ₴









