
Трековий шинопровід VIDEX 3м для кріплення та живлення світильників чорний
924 ₴
859,32 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-TRF003-B
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трековий шинопровід VIDEX 3м для кріплення та живлення світильників чорний
Шинопровід для трекових світильників VIDEX - елемент освітлювальної системи, який дозволяє легко створювати гнучку систему освітлення без зайвих проводів. Він працює як «шина живлення» для трекових світильників: електрика надходить по всій довжині шинопроводу, а світильники просто встановлюються на рейку там, де потрібне світло.
Ключові переваги
- Зручність установки світильників у будь-якому місці на шинопроводі.
- Відсутність зайвих проводів, що спрощує монтаж.
- Гнучкість в організації освітлення для різних просторів.
- Ефективний розподіл електрики по всій довжині шинопроводу.
- Сумісність з різними моделями трекових світильників.
Деякі параметри
- Довжина: 3 м
- Тип: трековий шинопровід
- Призначення: кріплення та живлення світильників
- Колір: чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-TRF003-B |
| Вага | 1.4кг |
| Кількість у коробі | 15шт |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Максимальна сила струму | 16A А |
| Матеріали | кабель: мідь, основа: алюміній |
| Розміри | 3000mm x 34mm x 20mm |
| Тип | 1 фаза |
| Тип монтажу | Накладний |
| Штрих-код | 4820118299471 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 859,32 ₴



