


Підвісний накладний світлодіодний світильник VIDEX 10W 4100K білий
837 ₴
778,41 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-SP-10034W
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісний накладний світлодіодний світильник VIDEX 10W 4100K білий
LED світильник підвісний накладний VIDEX 10W 4100K - це освітлювальний пристрій, який може використовуватися як основне, так і акцентне освітлення. Корпус виконаний з алюмінію, що забезпечує стійкість до корозії. Світильник має світловіддачу 80лм/Вт і сумарну силу світлового потоку 800Лм. Джерелом світла є світлодіоди, які забезпечують якісне, рівномірне освітлення. Під час роботи відсутнє мерехтіння та шкідливе випромінювання.
Ключові переваги
- Підходить для основного та акцентного освітлення.
- Корпус з алюмінію, стійкий до корозії.
- Відсутність мерехтіння та шкідливого випромінювання.
- Ресурс роботи - 30 000 годин.
- Стабільна робота при перепадах напруги.
Деякі параметри
- Світлова температура: 4100K
- Світловий потік: 800Лм
- Кут розсіювання світла: 36°
- Кількість вмикань: 20 000
- Робочий діапазон напруги: 100-265В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Накладний |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 360 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | VL-SP-10034W |
| Світловий потік | 800 Lm |
| Потужність | 10 W |
| Напруження | AC 100-265 V |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Кут розсіювання | 36° |
| Ресурс роботи | 30000ч |
| Робоча температура | -25 °C ~ + 50 °C |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Тип монтажу | Накладний, підвісний |
| Енергоефективність | 80 Lm/W |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Розміри | 60mm х 300mm |
| Штрих-код | 4820246480758 |
| Пікова сила світла | 2601 кд |
| Колірна температура світла | 4100К (біле світло) |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Матеріали | Алюміній |
| Рівномірність кольору (SDCM) | <6 |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Якість світла | Ra > 90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 778,41 ₴



