Портативний ліхтарик VIDEX 4000Lm 6500K світлодіодний
2 209 ₴
2 054,37 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VLF-A406
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативний ліхтар VIDEX 4000Lm 6500K світлодіодний
Портативний світлодіодний ліхтар VIDEX 4000Lm 6500K призначений для індивідуального використання в темний час доби або в приміщеннях без освітлення. Він має герметичний корпус і дальність світла до 200м. Ліхтар оснащений металевою кліпсою для зручного кріплення та дозволяє вибрати необхідний режим роботи.
Ключові переваги
- Металева кліпса для зручного кріплення.
- Кілька режимів роботи: TURBO, HIGH, MIDDLE, LOW, MOON, STROBE.
- Автоматичне запам'ятовування вибраного режиму.
- Індикатор рівня заряду.
- Захист від вологи та механічних пошкоджень (IP68).
Деякі параметри
- Яскравість у режимі TURBO: 4000Lm
- Відстань освітлення: 200м
- Тип акумулятора: 21700 4000mAh
- Гарантія на ліхтар: 3 роки
- Гарантія на акумулятор: 1 рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 76 г |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | 68 (2 м під водою) |
| Артикул | VLF-A406 |
| Час заряджання | 2.5г |
| Габаритні розміри | 128mm х 31mm |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Дальність | 200м |
| Защита от падения | 1 м |
| Індикатор заряду | 4 рівні |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Комплектація | Акумулятор, кліпса, шнур на руку, зарядний кабель, запасні ущільнювачі, документація |
| Матеріал корпусу | Авіаційний анодований алюміній |
| Матеріал лінзи | Загартоване скло |
| Поверхня рефлектора | Гладкий |
| Режим роботи | Турбо, максимум, середній, низький, нічний, стробоскоп |
| Світловий потік | 4000 Lm |
| Способ заряда | USB-C |
| Стабілізація розряду | Неповна |
| Тип акумулятора | Li-ion 21700 4000mAh знімний |
| Тип светодиода | CREE XHP50.2 20W |
| Колірна температура світла | 6500K (денне світло) |
| Штрих-код | 4820246481014 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 054,37 ₴












