


Настінний світильник VIDEX SPF05E під лампу GU10 з кнопкою білий
466 ₴
433,38 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: VL-SPF05E-W
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний світильник VIDEX SPF05E під лампу GU10 з кнопкою білий
Світлодіодний настінний світильник - високотехнологічне джерело направленого світла. Він оснащений кнопкою ВКЛ./ВИМК. і дозволяє регулювати кут нахилу плафона для оптимального освітлення. Корпус виконаний з алюмінію, що робить його стійким до корозії. В якості джерела світла використовується одна лампочка з цоколем GU10 і максимальною потужністю 30W.
Ключові переваги
- Регульований кут нахилу плафона.
- Корпус з алюмінію, не підлягає корозії.
- Довговічність, підтверджена гарантією.
- Високий ступінь захисту від ударів IK07.
- Ступінь захисту від забруднень IP20.
Деякі параметри
- Тип світильника: настінний
- Цоколь: GU10
- Максимальна потужність: 30W
- Гарантія: 2 роки
- Ступінь захисту від ударів: IK07
- Ступінь захисту від забруднень: IP20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 225 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | VL-SPF05E-W |
| Потужність | 30W Max |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Тип монтажу | Накладний |
| Формфактор | MR16 |
| Розміри | 55mm х 100mm |
| Штрих-код | 4820246482073 |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Матеріали | Алюміній-поліамід |
| Розмір основи | L148xW52xH26mm |
| IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 433,38 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.



