


Аварійний світлодіодний світильник TITANUM ВИХІД з двосторонньою стрічкою
396 ₴
368,28 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: TL-EM101-D
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аварійний світлодіодний світильник TITANUM ВИХІД з двосторонньою стрічкою
Світлодіодний покажчик напрямку евакуаційного виходу TITANUM призначений для інформування людей про напрямок руху до виходу з приміщення. Він має вбудовану LED підсвітку і працює в двох режимах: від мережі та в аварійному режимі. Світильник оснащений акумулятором, що дозволяє йому працювати автономно при відсутності електроенергії.
Ключові переваги
- Автономна робота завдяки вбудованому акумулятору.
- Зручний монтаж: можливе підвішування або кріплення на стіну.
- Тривалий термін служби без вмісту ртуті.
- Індикатори стану роботи: POWER, CHARGE, TROUBLE.
- Швидке переключення в аварійний режим при відключенні електроенергії.
Деякі параметри
- Режим роботи: постійно світиться, аварійний.
- Тип кріплення: підвісний або настінний.
- Час повної зарядки акумулятора: близько 20 годин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Titanum |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Вага | 400 г |
| Додаткова комплектація | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 800mAh |
| Артикул | TL-EM101-D |
| Час роботи | 1.5г |
| Вхідна напруга | AC 220-240V, 50/60Hz |
| Габаритні розміри | 360mm x 150mm x 25mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥94.8% |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Кількість діодів (LED) | 9 |
| Максимальна сила струму | 7mA А |
| Матеріали | Алюміній-скло |
| Потужність | 0.8 W |
| Особливості | Вбудований акумулятор |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Ресурс роботи | 30000ч |
| Сторона підсвічування | Дві |
| Тип акумулятора | Ni-Cd 1.2V |
| Тип монтажу | Підвісний |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колір підсвічування | Зелений |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Штрих-код | 4820246483599 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 368,28 ₴



