Портативний зарядний пристрій VIDEX 18V 120W, сонячна панель
13 846 ₴
12 876,78 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VSO-F4120
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Портативний зарядний пристрій VIDEX 18V 120W, сонячна панель
Портативний сонячний зарядний пристрій VIDEX VSO-F4120 18V 120W є потужним зарядним пристроєм у вигляді сонячної панелі. Він призначений для перетворення сонячного світла в електрику, забезпечуючи автономну роботу для зарядки різних гаджетів, таких як мобільні телефони, павербанки, планшети та квадрокоптери.
Ключові переваги
- Компактний та ергономічний дизайн.
- Високий ступінь захисту від вологи.
- Система контролера USB для стабільного та безпечного напруги.
- Підтримка технологій швидкої зарядки QC3.0 та PD3.0.
- Можливість встановлення в робоче положення та підвішування.
- Не займає багато місця в складеному вигляді.
Деякі параметри
- Максимальна потужність (Pm): 120Вт ± 5%
- Максимальна напруга живлення (Vmp): 18В
- Максимальна сила струму (Imp): 5.5А
- Ефективність сонячної панелі: 22%
- Кількість секцій сонячної панелі: 4
- Гарантія: 2 роки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VSO-F4120 |
| Вага | 3.76 |
| Вихідна напруга | USB1 (QC3.0): DC 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W); USB2: DC 5V/3A; Type-C: DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3A (PD60W); DC: 18V/5.5А (Max) |
| Габаритні розміри | 1670mm х 540mm х 30mm |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Довжина кабелю | 3м |
| Кількість у коробі | 5шт |
| Максимальна напруга живлення (Vmp) | 18V |
| Максимальна потужність (Pm) | 120W |
| Максимальна сила струму (Imp) | 5.5A |
| Матеріали | Високоефективний монокристалічний кремній + водонепроникна тканина Oxford 600D + ПЕТ |
| Напруга холостого ходу (Voc) | 21.5V |
| Сила струму короткого замикання (Isc) | 6.0A |
| Тип роз'єму | 2xUSB-A, USB-C, DC |
| Штрих-код | 4820246483681 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 876,78 ₴











