


Накладний світильник VIDEX SPF20B під лампу 3xGX53 Білий
1 328 ₴
1 235,04 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-SPF20B-W
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накладний світильник VIDEX SPF20B під лампу 3xGX53 Білий
Накладний світильник VIDEX SPF20B призначений для основного освітлення в приміщеннях, таких як вітальні, дитячі кімнати, кухні та офіси. Він працює з лампами GX53 і забезпечує високу ефективність освітлення. Світильник кріпиться до стелі і має клас захисту IP20. Для роботи потрібні світлодіодні лампочки з цоколем GX53 і максимальною потужністю до 30Вт кожна.
Ключові переваги
- Сучасний і практичний дизайн.
- Легкість установки на будь-яку горизонтальну поверхню.
- Економія електроенергії в порівнянні з традиційними джерелами світла.
- Довговічність і надійність в експлуатації.
- Не потребує обслуговування протягом всього терміну служби.
Деякі параметри
- Кількість ламп: 3
- Тип лампи: GX53
- Клас захисту: IP20
- Гарантія: 2 роки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GX53 |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 680 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | 20 |
| Артикул | VL-SPF20B-W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість у коробі | 5шт |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Матеріали | Алюміній + залізо + кераміка |
| Потужність | Max 30W x3 |
| Розмір основи | 150mm х 30mm |
| Розміри | 80mm х 45mm x3 |
| Тип монтажу | Накладний |
| Формфактор | GX53 |
| Штрих-код | 4820246484749 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 235,04 ₴



