


Накладний світильник VIDEX SPF21B під лампу 6xGX53 Чорний
2 288 ₴
2 127,84 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-SPF21B-B
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накладний світильник VIDEX SPF21B під лампу 6xGX53 Чорний
Стельовий точковий світильник під лампу GX53 поєднує сучасний дизайн, практичність та високу ефективність. Для роботи потрібна світлодіодна лампочка з цоколем GX53 та максимальною потужністю до 30Вт кожна. Використовується для основного освітлення в різних приміщеннях, таких як вітальня, дитяча кімната, кухня, кабінет, кафе та ресторани. Кріпиться до будь-якої горизонтальної поверхні за допомогою монтажної планки.
Ключові переваги
- Сучасний дизайн, що підходить для різних інтер'єрів.
- Монтаж на будь-яку горизонтальну поверхню за допомогою монтажної планки.
- Економія електроенергії в порівнянні з традиційними джерелами світла.
- Тривалий термін служби без необхідності в обслуговуванні.
- Міцний корпус з алюмінію та заліза з класом захисту IK07.
Деякі параметри
- Кількість ламп: 6
- Тип лампи: GX53
- Максимальна потужність лампи: до 30Вт
- Клас захисту: IP20
- Гарантія: 2 роки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GX53 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | 20 |
| Артикул | VL-SPF21B-B |
| Вага | 1.66кг |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість у коробі | 5шт |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Матеріали | Алюміній + залізо + кераміка |
| Потужність | Max 30W x6 |
| Розмір основи | 200mm х 30mm |
| Розміри | 80mm х 45mm x6 |
| Тип монтажу | Накладний |
| Формфактор | GX53 |
| Штрих-код | 4820246484756 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 127,84 ₴



