


Накладний світильник VIDEX SPF22B під лампу 8xGX53 Білий
2 864 ₴
2 663,52 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-SPF22B-W
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накладний світильник VIDEX SPF22B під лампу 8xGX53 Білий
Стельовий точковий світильник під лампу GX53 поєднує в собі сучасний дизайн, практичність та високу ефективність. Для роботи необхідні світлодіодні лампочки з цоколем GX53 та максимальною потужністю до 30Вт кожна. Використовується для основного освітлення в приміщеннях, таких як вітальня, дитяча кімната, кухня та офіс. Кріпиться до стелі за допомогою монтажної планки та має клас захисту IP20.
Ключові переваги
- Джерелом світла є світлодіоди з цоколем GX53.
- Кількість ламп для встановлення від 3 до 8 шт.
- Швидкий та простий монтаж на монтажну планку.
- Економія електроенергії в порівнянні з альтернативними джерелами світла.
- Тривалий термін служби та стійкість до частих вмикань.
- Міцний корпус з алюмінію та заліза з класом захисту IK07.
Деякі параметри
- Кількість ламп: 8
- Тип лампи: GX53
- Максимальна потужність лампи: 30Вт
- Клас захисту: IP20
- Гарантія: 2 роки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GX53 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | 20 |
| Артикул | VL-SPF22B-W |
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість у коробі | 5шт |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Матеріали | Алюміній + залізо + кераміка |
| Потужність | Max 30W x8 |
| Розмір основи | 230mm х 30mm |
| Розміри | 80mm х 45mm x8 |
| Тип монтажу | Накладний |
| Формфактор | GX53 |
| Штрих-код | 4820246484787 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 663,52 ₴



