



Трековий світлодіодний світильник VIDEX 30W 60° 4100K чорний
1 072 ₴
996,96 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-TR04W-304B
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трековий світлодіодний світильник VIDEX 30W 60° 4100K чорний
Трековий світильник VIDEX 30W 4100K - це універсальний освітлювальний пристрій, ідеально підходить для акцентованого освітлення в сучасних інтер'єрах та торгових площах. Корпус світильника обертається на 360°, що дозволяє направляти світло в потрібному напрямку. Світильник має світловіддачу - 80Лм/Вт і сумарну силу світлового потоку 2400Лм.
Ключові переваги
- Високий індекс передачі кольору для чіткого відображення природних кольорів.
- Відсутність мерехтіння та ультрафіолетового випромінювання під час роботи.
- Довговічність з ресурсом роботи до 30 000 годин.
- Економія на експлуатаційних витратах завдяки надійній конструкції.
Деякі параметри
- Колірна температура: 4100К
- Кут розсіювання світла: 60°
- Робочий діапазон напруги: 170-265В
- Кількість вмикань: 20 000
- Гарантія: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 555 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-TR04W-304B |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Якість світла | Ra > 90 |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальна сила струму | 150mA А |
| Матеріали | Алюміній |
| Потужність | 30 W |
| Напруження | AC 170-265 V |
| Робоча температура | -25 °C ~ + 50 °C |
| Розміри | 78mm х 178mm х 200mm |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 30000ч |
| Світловий потік | 2400 Lm |
| Кут розсіювання | 60° |
| Колірна температура світла | 4100К (біле світло) |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 4820246485173 |
| Енергоефективність | 80 Lm/W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 996,96 ₴



