


Настінний світильник VIDEX SPF24E під лампу GU10 з підсвіткою та кнопкою чорний
933 ₴
867,69 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-SPF24E-B
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний світильник VIDEX SPF24E під лампу GU10 з підсвіткою та кнопкою чорний
Настінний світильник VIDEX SPF24E з декоративною підсвіткою - стильне та сучасне рішення для освітлення вашого інтер'єру. Для роботи необхідна одна світлодіодна лампочка з цоколем GU10 з максимальною потужністю до 30Вт. Світильник підходить для створення комфортного освітлення в різних приміщеннях, таких як вітальня, кабінет або кухня.
Ключові переваги
- Декоративна підсвітка для створення затишної атмосфери.
- Поворотний механізм для регулювання кута нахилу світильника.
- Два перемикачі для зручного управління освітленням.
- Підходить для використання в приміщеннях з нестабільною напругою.
- Міцний алюмінієвий корпус, клас захисту IK07.
Деякі параметри
- Тип лампи: GU10
- Максимальна потужність основного джерела світла: 30Вт
- Потужність декоративної підсвітки: 5Вт
- Світловий потік: 350Lm
- Колірна температура: 2700К
- Клас захисту: IP20
- Гарантія: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | GU10 |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | VL-SPF24E-B |
| Потужність | 30W Max |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Тип монтажу | Накладний |
| Формфактор | MR16 |
| Розміри | 55mm х 100mm |
| Штрих-код | 4820246485845 |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Матеріали | Алюміній + акрил + кераміка |
| Розмір основи | 110mm х 31mm |
| IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 867,69 ₴



