Магнітний трековий світильник VIDEX LD13B 5.5W 4000K 48V Black
469 ₴
436,17 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-TRMS-LD13B
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Магнітний трековий світильник VIDEX LD13B 5.5W 4000K 48V Black
Світильник магнітний трековий VIDEX LD13B 5.5W 4000K 48V Black призначений для загального освітлення всіх внутрішніх приміщень.
Ключові переваги
- Розрахований на 20 000 циклів вмикання/вимикання.
- Світловий потік складає 420 Лм.
- Кут розсіювання - 90°.
- Ресурс роботи - 30 000 годин.
- Мінімальна відстань від освітлюваного об'єкта - 0.5 м.
- Клас захисту IP20, підходить для використання тільки в сухих приміщеннях.
Деякі параметри
- Колірна температура: 4000K
- Гарантійний термін: 3 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 82 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-TRMS-LD13B |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Якість світла | Ra > 90 |
| Клас енергоефективності (EU) | G |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Кількість у коробі | 50 шт. |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальна сила струму | 125mA А |
| Матеріали | Алюміній + полікарбонат + акрил |
| Потужність | 5.5 W |
| Напруження | DC 48V |
| Робоча температура | -20°C ~ + 45°С |
| Розміри | 120mm x 24mm x 26mm |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 30000ч |
| Світловий потік | 420 Lm |
| Кут розсіювання | 90° |
| Колірна температура світла | 4000К (біле світло) |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Штрих-код | 4820246485739 |
| Енергоефективність | 76 Lm/W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 436,17 ₴











