Магнітний трековий світильник VIDEX LD460B 21W 60cm 4000K 48V Black
762 ₴
708,66 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-TRMS-LD460B
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Магнітний трековий світильник VIDEX LD460B 21W 60cm 4000K 48V Black
Світильник призначений для загального освітлення всіх внутрішніх приміщень. Він розрахований на 20 000 циклів вмикання/вимикання і забезпечує світловий потік у 1950 Лм з кутом розсіювання 110°.
Ключові переваги
- Ресурс роботи складає 30 000 годин.
- Мінімальна відстань від освітлюваного об'єкта - 0.5 м.
- Клас захисту IP20, підходить для сухих приміщень.
Деякі параметри
- Колірна температура: 4000K
- Гарантійний термін: 3 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 260 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-TRMS-LD460B |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Якість світла | Ra > 90 |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Кількість у коробі | 50 шт. |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальна сила струму | 500mA А |
| Матеріали | Алюміній + полікарбонат + акрил |
| Потужність | 21 W |
| Напруження | DC 48V |
| Робоча температура | -20°C ~ + 45°С |
| Розміри | 600mm x 24mm x 25mm |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 30000ч |
| Світловий потік | 1950 Lm |
| Кут розсіювання | 110° |
| Колірна температура світла | 4000К (біле світло) |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Штрих-код | 4820246485777 |
| Енергоефективність | 93 Lm/W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 708,66 ₴












