Магнітний трековий світильник VIDEX LA78B 18W 4000K 48V Black
1 045 ₴
971,85 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-TRMS-LA78B
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Магнітний трековий світильник VIDEX LA78B 18W 4000K 48V Black
Світильник магнітний трековий VIDEX LA78B 18W 4000K 48V Black призначений для загального освітлення всіх внутрішніх приміщень. Він забезпечує світловий потік у 1700 Лм та кут розсіювання 36°.
Ключові переваги
- Розрахований на 20 000 циклів вмикання/вимикання.
- Ресурс роботи складає 30 000 годин.
- Клас захисту IP20, призначений для сухих приміщень.
- Мінімальна відстань від об'єкта - 0.5 м.
Деякі параметри
- Світловий потік: 1700 Лм
- Кут розсіювання: 36°
- Колірна температура: 4000K
- Гарантійний термін: 3 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 300 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-TRMS-LA78B |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Якість світла | Ra > 90 |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Кількість у коробі | 32 шт. |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальна сила струму | 375mA А |
| Матеріали | Алюміній + полікарбонат + акрил |
| Потужність | 18 W |
| Напруження | DC 48V |
| Робоча температура | -20°C ~ + 45°С |
| Розміри | 80mm х 120mm |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 30000ч |
| Світловий потік | 1700 Lm |
| Кут розсіювання | 36° |
| Колірна температура світла | 4000К (біле світло) |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Штрих-код | 4820246485722 |
| Енергоефективність | 94 Lm/W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 971,85 ₴












