Люстра з пультом VIDEX EDGE 72W 2700-6000K+RGB 4700Lm біла
4 699 ₴
4 370,07 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VLE-ERC-RGB-72W
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник VIDEX EDGE-RC-72W-WHITE
LED світильник VIDEX EDGE-RC-72W-WHITE призначений для загального освітлення приміщень. Він забезпечує світловий потік у 4700 Лм і має кут розсіювання 120°.
Ключові переваги
- Гнучкість налаштування режиму роботи освітлення.
- Наявність функції пам'яті.
- Розрахований на 20 000 циклів вмикання/вимикання.
- Колірна температура світла - 2700К-6000К.
- Ресурс роботи - 35 000 годин.
- Мінімальна відстань від освітлюваного об'єкта - 0.5м.
- Клас захисту IP20.
Деякі параметри
- Світловий потік: 4700 Лм
- Кут розсіювання: 120°
- Колірна температура: 2700К-6000К
- Ресурс роботи: 35 000 годин
- Клас захисту: IP20
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | VLE-ERC-RGB-72W |
| Світловий потік | 4700 Lm |
| Потужність | 72 W |
| Напруження | AC 175-265 V |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ресурс роботи | 35000ч |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Особливості | З регулюванням колірності та яскравості |
| Коефіцієнт потужності | 0.92 |
| Вага | 1.8кг |
| Тип монтажу | Накладний, підвісний |
| Енергоефективність | 65 Lm/W |
| Формфактор | Круг |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Розміри | 450mm х 450mm х 80mm |
| Штрих-код | 5904405542224 |
| Пікова сила світла | 1496 кд |
| Колірна температура світла | 2700K-6000K |
| Кількість у коробі | 5шт |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Матеріали | Алюминий-поликарбонат |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Рівномірність кольору (SDCM) | <6 |
| Регулювання освітленості (димер) | Підтримує |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Якість світла | Ra > 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 370,07 ₴









