

Люстра з пультом VIDEX DECORA 40W 2700-6000К 2050Lm
4 437 ₴
4 126,41 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-CLD-988-SL
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Функціональний світлодіодний світильник VIDEX DECORA 40W
Функціональний світлодіодний світильник VIDEX DECORA 40W призначений для освітлення різних приміщень. Він відмінно підходить як для житлових, так і для комерційних просторів, забезпечуючи якісне та ефективне освітлення.
Ключові переваги
- Енергоефективність, що дозволяє знизити витрати на електроенергію.
- Довговічність, що забезпечує тривалий термін служби.
- Сучасний дизайн, який гармонійно вписується в будь-який інтер'єр.
- Легкість установки, що спрощує процес монтажу.
Деякі параметри
- Тип: світлодіодний світильник
- Потужність: 40W
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | VL-CLD-988-SL |
| Світловий потік | 2050 Lm |
| Потужність | 40 W |
| Напруження | AC 220-240 V |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ресурс роботи | 35000ч |
| Робоча температура | -10 °C ~ + 40 °C |
| Особливості | З регулюванням колірності та яскравості |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Вага | 1кг |
| Тип монтажу | Накладний, підвісний |
| Енергоефективність | 51 Lm/W |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Розміри | 500mm х 500mm х 82mm |
| Штрих-код | 4820246486286 |
| Пікова сила світла | 653 кд |
| Колірна температура світла | 2700K /4000K /6000K |
| Кількість у коробі | 1 шт |
| Клас енергоефективності (EU) | E |
| Матеріали | Алюмінієвий сплав + силікон |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Рівномірність кольору (SDCM) | <6 |
| Регулювання освітленості (димер) | Підтримує |
| Клас енергоспоживання | B |
| Якість світла | Ra > 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 126,41 ₴



