

Накладний поворотний світильник VIDEX SPF05B під лампу 2xGU10 чорний
451 ₴
419,43 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: VL-SPF05B-BPB
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накладний поворотний світильник VIDEX SPF05B під лампу 2xGU10 чорний
Інтер'єрний поворотний світильник підходить для освітлення сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів тощо. Підійде для лоджій і коридорів. Після монтажу не потребує обслуговування протягом усього періоду експлуатації. Використовується виключно в приміщеннях, оскільки не має додаткового захисту від пилу та вологи (IP20).
Ключові переваги
- Підходить для різних типів приміщень.
- Не потребує обслуговування протягом усього терміну експлуатації.
- Легка і швидка заміна ламп.
- Довговічний і надійний.
- Безпечні матеріали у виробництві.
Деякі параметри
- Кількість ламп: 2 шт
- Цоколь: GU10
- Ступінь захисту: IP20
- Гарантія: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | VL-SPF05B-BPB |
| Потужність | Max 30W x2 |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Вага | 1кг |
| Тип монтажу | Накладний |
| Формфактор | MR16 |
| Розміри | 55mm х 90mm x2 |
| Штрих-код | 4820246487030 |
| Кількість у коробі | 10 шт. |
| Матеріали | Залізо + кераміка |
| Розмір основи | 260mm х 25mm |
| IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 419,43 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.



