



Накладний світильник VIDEX SPF21B під лампу 4xGX53 з підсвіткою чорний
1 908 ₴
1 774,44 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-SPF21B-BB
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накладний світильник VIDEX SPF21B під лампу 4xGX53 з підсвіткою чорний
Стельовий точковий світильник під лампу GX53 з декоративною підсвіткою. Цей світильник поєднує в собі сучасний дизайн, практичність та високу ефективність. Кріпиться до будь-якої горизонтальної поверхні, випромінюючи світло вниз. Має клас захисту IP20 і призначений для використання в приміщеннях.
Ключові переваги
- Сучасний дизайн та практичність.
- Легкість установки на будь-яку горизонтальну поверхню.
- Економія електроенергії в порівнянні з традиційними джерелами світла.
- Довговічність та надійність в експлуатації.
- Вбудована декоративна підсвітка потужністю 9Вт.
Деякі параметри
- Кількість ламп: 4
- Максимальна потужність лампи: 30Вт
- Вбудований джерело світла: 9Вт
- Світловий потік вбудованого світла: 830Lm
- Колірна температура: 2700К
- Клас захисту: IP20
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GX53 |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 960 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | 20 |
| Артикул | VL-SPF21B-BB |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість у коробі | 10 шт. |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Матеріали | Алюміній + залізо + кераміка |
| Потужність | Max 30W x4 |
| Розмір основи | 170mm х 36mm |
| Розміри | 85mm х 35mm x4 |
| Тип монтажу | Накладний |
| Формфактор | GX53 |
| Штрих-код | 4820246487085 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 774,44 ₴



