

Накладний світильник VIDEX SPF21B під лампу 6xGX53 білий
2 167 ₴
2 015,31 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-SPF21B-WP
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накладний світильник VIDEX SPF21B під лампу 6xGX53 білий
Стельовий точковий світильник під лампу GX53 поєднує в собі сучасний дизайн, практичність та високу ефективність. Для роботи потрібна світлодіодна лампочка з цоколем GX53 та максимальною потужністю до 30Вт кожна. Використовується для основного освітлення в приміщеннях, таких як вітальні, дитячі кімнати, кухні та офіси. Кріпиться до будь-якої горизонтальної поверхні за допомогою монтажної планки.
Ключові переваги
- Сучасний і стильний дизайн.
- Легкість установки на будь-яку горизонтальну поверхню.
- Економія електроенергії в порівнянні з традиційними джерелами світла.
- Довговічність і надійність в експлуатації.
- Відсутність необхідності в обслуговуванні протягом всього терміну служби.
Деякі параметри
- Кількість ламп: 6 шт.
- Клас захисту: IP20.
- Гарантія: 2 роки.
- Робочий діапазон напруги: 220-240В, 50/60 Гц.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GX53 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | 20 |
| Артикул | VL-SPF21B-WP |
| Вага | 1.03кг |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість у коробі | 5шт |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Матеріали | Алюміній + залізо + кераміка + полікарбонат |
| Потужність | Max 30W x6 |
| Розмір основи | 150mm х 36mm |
| Розміри | 85mm х 70mm x6 |
| Тип монтажу | Накладний |
| Формфактор | GX53 |
| Штрих-код | 4820246487528 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 015,31 ₴



