
Накладний світильник VIDEX SPF31 під лампу 4xGX53 Чорний
1 829 ₴
1 700,97 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-SPF31-4B
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накладний світильник VIDEX SPF31 під лампу 4xGX53 Чорний
Стельовий точковий світильник VIDEX SPF31 поєднує в собі сучасний дизайн, практичність та високу ефективність. Він призначений для основного освітлення в різних приміщеннях, таких як вітальня, кухня, дитяча кімната, офіс, кафе та ресторани. Використовуються світлодіодні лампочки з цоколем GX53, максимальна потужність яких становить 30Вт.
Ключові переваги
- Сучасний дизайн та універсальність.
- Легка установка на горизонтальні поверхні.
- Економія електроенергії в порівнянні з традиційними джерелами світла.
- Довговічність та стійкість до частих вмикань та вимикань.
- Клас захисту від пилу та вологи - IP20.
Деякі параметри
- Кількість ламп: 4
- Тип ламп: GX53
- Максимальна потужність лампи: 30Вт
- Габаритні розміри: 460мм x 460мм x 120мм
- Гарантія: 2 роки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GX53 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | 20 |
| Артикул | VL-SPF31-4B |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість у коробі | 10 шт. |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Матеріали | Алюміній + залізо + кераміка + полікарбонат |
| Потужність | Max 30W x4 |
| Розмір основи | 170mm х 170mm х 45mm |
| Розміри | 85mm х 65mm x4 |
| Тип монтажу | Накладний |
| Формфактор | GX53 |
| Штрих-код | 4820246487634 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700,97 ₴



