

Накладний світильник VIDEX SPF32 під лампу 3xGX53 Білий
1 137 ₴
1 057,41 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-SPF32-3W
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накладний світильник VIDEX SPF32 під лампу 3xGX53 Білий
Стельовий точковий світильник VIDEX SPF32 поєднує в собі сучасний дизайн, практичність та високу ефективність. Для роботи потрібна світлодіодна лампочка з цоколем GX53 і максимальною потужністю до 30Вт кожна. Використовується для основного освітлення в різних приміщеннях, таких як вітальні, кухні, дитячі кімнати та ресторани.
Ключові переваги
- Сучасний дизайн і практичність.
- Легкість установки на будь-яку горизонтальну поверхню.
- Економія електроенергії в порівнянні з традиційними джерелами світла.
- Довговічність і стійкість до частих вмикань і вимикань.
- Не потребує обслуговування протягом усього терміну експлуатації.
Деякі параметри
- Кількість ламп: 3
- Тип ламп: GX53
- Клас захисту: IP20
- Гарантія: 2 роки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GX53 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | 20 |
| Артикул | VL-SPF32-3W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість у коробі | 10 шт. |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Матеріали | Алюміній + залізо + кераміка + полікарбонат |
| Потужність | Max 30W x3 |
| Розмір основи | 80mm х 35mm |
| Розміри | 85mm х 38mm x3 |
| Тип монтажу | Накладний |
| Формфактор | GX53 |
| Штрих-код | 4820246487689 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 057,41 ₴



