Квадратний світлодіодний світильник VIDEX IP65 BHD02 9W 2800-4000-6000K White
822 ₴
764,46 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-BHD02-09CWW
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Квадратний світлодіодний світильник VIDEX IP65 BHD02 9W 2800-4000-6000K White
Квадратний світлодіодний світильник VIDEX BHD02 призначений для використання як всередині приміщень, так і зовні. Він підходить для підсвітки фасадів, сходів та зон з підвищеною вологістю. Світильник має вологозахищений корпус з класом захисту IP65 та можливість регулювання кольорової температури світла від 2800К до 6000К. Розмір світильника становить 130х130х78мм.
Ключові переваги
- Вологозахищений корпус з класом захисту IP65.
- Регулювання кольорової температури світла від 2800К до 6000К.
- Мінімалістичний та сучасний дизайн.
- Висока світловіддача - 111Лм/Вт.
- Довговічність з ресурсом роботи до 50 000 годин.
Деякі параметри
- Потужність: 9Вт.
- Світловий потік: 1000Лм.
- Кольорова температура світла: 2800-4000-6000К.
- Клас захисту від пилу та вологи: IP65.
- Клас захисту від ударів: IK08.
- Гарантія: 3 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 450 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | VL-BHD02-09CWW |
| Світловий потік | 1000 Lm |
| Потужність | 9 W |
| Напруження | AC 220-240 V |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Кут розсіювання | 160° |
| Ресурс роботи | 50000ч |
| Робоча температура | -30°C ~ + 50°С |
| Особливості | З регулюванням колірності |
| Тип монтажу | Накладний |
| Енергоефективність | 111 Lm/W |
| Формфактор | Квадрат |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Розміри | 130mm x 130mm x 78mm |
| Штрих-код | 4820246487801 |
| Пікова сила світла | 192 кд |
| Колірна температура світла | 2800/4000/6000K |
| Кількість у коробі | 30шт |
| Клас енергоефективності (EU) | E |
| Матеріали | ABS+PC |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 25000 |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Клас ударостійкості, IK | 08 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Рівномірність кольору (SDCM) | <6 |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Якість світла | Ra > 90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 764,46 ₴








