Круглий світлодіодний світильник VIDEX IP65 BHD01 9W 2800-4000-6000K White
822 ₴
764,46 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-BHD01-09CWW
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круглий світлодіодний світильник VIDEX IP65 BHD01 9W 2800-4000-6000K White
LED світильник вологозахищений круглий VIDEX BHD01 9W 2800-4000-6000K використовується як всередині приміщень, так і зовні. Він має вологозахист IP65 та можливість регулювання кольорової температури світла від 2800К до 6000К. Розмір світильника становить 140х78мм.
Ключові переваги
- Підходить для підсвітки фасадів, терас і зон відпочинку.
- Регулювання кольорової температури для створення потрібної атмосфери.
- Мінімалістичний і сучасний дизайн, що підходить для будь-якого інтер'єру.
- Висока ступінь стійкості до зовнішніх впливів.
- Довговічність роботи до 50 000 годин.
Деякі параметри
- Потужність: 9Вт
- Кольорова температура світла: 2800-4000-6000К
- Світловий потік: 1000Лм
- Клас захисту від пилу та вологи: IP65
- Клас захисту від ударів: IK08
- Гарантія: 3 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 450 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | VL-BHD01-09CWW |
| Світловий потік | 1000 Lm |
| Потужність | 9 W |
| Напруження | AC 220-240 V |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Кут розсіювання | 160° |
| Ресурс роботи | 50000ч |
| Робоча температура | -30°C ~ + 50°С |
| Особливості | З регулюванням колірності |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Тип монтажу | Накладний |
| Енергоефективність | 111 Lm/W |
| Формфактор | Круг |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Розміри | 140mm x 78mm |
| Штрих-код | 4820246487788 |
| Пікова сила світла | 192 кд |
| Колірна температура світла | 2800/4000/6000K |
| Кількість у коробі | 30шт |
| Клас енергоефективності (EU) | E |
| Матеріали | ABS+PC |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 25000 |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Клас ударостійкості, IK | 08 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Рівномірність кольору (SDCM) | <6 |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Якість світла | Ra > 90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 764,46 ₴









