Настінний світлодіодний світильник VIDEX IP65 WL03 12W 3000K-4000K-6500K Black
365 ₴
339,45 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: VL-WL03-12CB
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний світлодіодний світильник VIDEX IP65 WL03 12W 3000K-4000K-6500K Black
LED світильник настінний вологозахищений VIDEX WL03 12W 3000-4000-6500K використовується як всередині приміщень, так і зовні. Добре підходить для підсвітки фасадів будинків, біля вхідних дверей, під навісом, на балконі та в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості. Розмір світильника складає всього 180х47мм.
Ключові переваги
- Вологозахищений корпус з класом захисту IP65.
- Регулювання кольорової температури світла від 3000K до 6500K.
- Монтаж на вертикальні поверхні.
- Рівномірне освітлення без мерехтінь.
- Довговічний ресурс роботи до 25 000 годин.
Деякі параметри
- Потужність: 12Вт
- Світловий потік: 1200Лм
- Кольорова температура світла: 3000-4000-6500К
- Клас захисту від пилу та вологи: IP65
- Робоча напруга: АС 220-240В
- Гарантійний термін: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Коефіцієнт потужності | 0.7 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 250 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | VL-WL03-12CB |
| Світловий потік | 1200 Lm |
| Потужність | 12 W |
| Напруження | AC 220-240 V |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ресурс роботи | 25000ч |
| Робоча температура | -20°C ~ + 50°С |
| Особливості | З регулюванням колірності |
| Тип монтажу | Накладний |
| Енергоефективність | 100 Lm/W |
| Формфактор | Круг |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Розміри | 180mm х 47mm |
| Штрих-код | 4820246487962 |
| Пікова сила світла | 290 кд |
| Колірна температура світла | 3000/4000/6500K |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Матеріали | Поликарбонат |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 15000 |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Клас ударостійкості, IK | 06 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥94.8% |
| Рівномірність кольору (SDCM) | <6 |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Якість світла | Ra > 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 339,45 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.








