Настінний світлодіодний світильник VIDEX IP65 WL03 18W 3000K-4000K-6500K White
530 ₴
492,90 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: VL-WL03-18CW
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний світлодіодний світильник VIDEX IP65 WL03 18W 3000K-4000K-6500K White
Світлодіодний світильник настінний вологозахищений VIDEX WL03 18W 3000-4000-6500K використовується як всередині приміщень, так і зовні. Він підходить для підсвітки фасадів будинків, біля вхідних дверей, на балконі, терасі та в приміщеннях з підвищеною вологістю. Даний світильник має захист від пилу та вологи (IP65) і можливість роботи з різною температурою світла.
Ключові переваги
- Вологозахищений корпус з класом захисту IP65.
- Регулювання кольорової температури світла від 3000К до 6500К.
- Монтаж на вертикальні поверхні.
- Тривалість роботи до 25 000 годин.
- Відсутність мерехтіння та ультрафіолетового випромінювання.
Деякі параметри
- Потужність: 18Вт
- Світловий потік: 1850Лм
- Кольорова температура світла: 3000-4000-6500К
- Клас захисту від ударів: IK06
- Робоча напруга: АС 220-240В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Коефіцієнт потужності | 0.7 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 404 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | VL-WL03-18CW |
| Світловий потік | 1850 Lm |
| Потужність | 18 W |
| Напруження | AC 220-240 V |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Кут розсіювання | 120° |
| Ресурс роботи | 25000ч |
| Робоча температура | -20°C ~ + 50°С |
| Особливості | З регулюванням колірності |
| Тип монтажу | Накладний |
| Енергоефективність | 103 Lm/W |
| Формфактор | Круг |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Розміри | 250mm x 47mm |
| Штрих-код | 4820246487993 |
| Пікова сила світла | 588 кд |
| Колірна температура світла | 3000/4000/6500K |
| Кількість у коробі | 10 шт. |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Матеріали | Поликарбонат |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 15000 |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Клас ударостійкості, IK | 06 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥94.8% |
| Рівномірність кольору (SDCM) | <6 |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Якість світла | Ra > 80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 492,90 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.








