Настінний світлодіодний світильник VIDEX з сенсором WL01 12W 2800K-4000K-6000K White
1 107 ₴
1 029,51 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-WL01-12CSW
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний світлодіодний світильник VIDEX з сенсором WL01 12W 2800K-4000K-6000K White
Світлодіодний настінний світильник з сенсором VIDEX WL01 12W 2800K-4000K-6000K призначений для використання в приміщеннях. Він має можливість регулювання кольорової температури світла та оснащений вбудованим інфрачервоним датчиком наближення, що дозволяє вмикати світильник рухом руки. Кольорова температура світла встановлюється за допомогою повзунка на задній частині корпусу.
Ключові переваги
- Можливість зміни напрямку освітлення за допомогою рухомих світлових панелей.
- Три режими кольорової температури: 2800K, 4000K та 6000K.
- Інфрачервоний датчик наближення з відстанню спрацьовування до 10 см.
- Тривалість роботи до 50 000 годин.
- Монтаж на вертикальні або горизонтальні поверхні.
Деякі параметри
- Потужність: 12Вт.
- Світловий потік: 1100Лм.
- Кольорова температура світла: 2800-4000-6000К.
- Кут розсіювання: 360°.
- Робоча напруга: АС 220 до 240В.
- Гарантійний термін: 3 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-WL01-12CSW |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Якість світла | Ra > 90 |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 25000 |
| Максимальна сила струму | 58mA А |
| Матеріали | ABS + PS + PC |
| Потужність | 12 W |
| Напруження | AC 220-240 V |
| Особливості | З ІЧ датчиком наближення |
| Пікова сила світла | 88 кд |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Розміри | 260mm x 117mm x 60mm |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 50000ч |
| Рівномірність кольору (SDCM) | <6 |
| Світловий потік | 1100 Lm |
| Тип монтажу | Накладний |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колірна температура світла | 2800/4000/6000K |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 4820246487740 |
| Енергоефективність | 92 Lm/W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 029,51 ₴



