


Підвісний трековий світлодіодний світильник VIDEX 10W 4100K білий
837 ₴
778,41 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-ST-10034W
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підвісний трековий світлодіодний світильник VIDEX 10W 4100K білий
LED світильник підвісний трековий VIDEX 10W 4100K - це освітлювальний пристрій, який може використовуватися як основне, так і акцентне освітлення в житлових, торгових та адміністративних приміщеннях. Корпус виконаний з алюмінію, що забезпечує стійкість до корозії.
Ключові переваги
- Підходить для використання в кафе, ресторанах та виставкових залах.
- Відсутність мерехтіння та шкідливого випромінювання під час роботи.
- Ресурс роботи складає 30 000 годин.
- Гарантія - 2 роки.
- Економія на експлуатаційних витратах.
Деякі параметри
- Світлова віддача: 80лм/Вт
- Сумарна сила світлового потоку: 800Лм
- Колірна температура: 4100К
- Кут розсіювання світла: 36°
- Робочий діапазон напруги: 100-265В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 360 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-ST-10034W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Якість світла | Ra > 90 |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Кількість у коробі | 10 шт. |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Максимальна сила струму | 90mA А |
| Матеріали | Алюминий-поликарбонат |
| Потужність | 10 W |
| Напруження | AC 100-265 V |
| Робоча температура | -25 °C ~ + 50 °C |
| Розміри | 60mm х 300mm |
| Ресурс роботи | 30000ч |
| Світловий потік | 800 Lm |
| Кут розсіювання | 36° |
| Колірна температура світла | 4100К (біле світло) |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 4820246480765 |
| Енергоефективність | 80 Lm/W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 778,41 ₴



