


Накладний поворотний світильник VIDEX SPF02B під лампу GU10 біла призма
318 ₴
295,74 ₴
Мінімальне замовлення — 4 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: VL-SPF02B-WP
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накладний поворотний світильник VIDEX SPF02B під лампу GU10 біла призма
Інтер'єрний поворотний світильник з білою призмою підходить для освітлення сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів тощо. Підходить для лоджій і коридорів. Корпус виконаний з алюмінію, не підлягає корозії та не потребує обслуговування протягом всього періоду експлуатації.
Ключові переваги
- Підходить для різних інтер'єрів, включаючи лоджії і коридори.
- Не потребує обслуговування протягом всього терміну експлуатації.
- Корпус з алюмінію забезпечує довговічність і стійкість до корозії.
- Високий ступінь захисту від ударів IK07.
- Ступінь захисту IP20 - не допускає потрапляння частинок бруду всередину світильника.
- Гарантія на виріб складає 2 роки.
Деякі параметри
- Тип світильника: накладний поворотний
- Цоколь: GU10
- Максимальна потужність: 30W
- Ступінь захисту від ударів: IK07
- Ступінь захисту від забруднень: IP20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 150 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | VL-SPF02B-WP |
| Потужність | 30W Max |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Тип монтажу | Накладний |
| Формфактор | MR16 |
| Розміри | 55mm х 100mm |
| Штрих-код | 4820246481984 |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Матеріали | Алюміній-поліамід |
| Розмір основи | 60mm х 25mm |
| IP | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295,74 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.



