

Сонячна панель HAVIT 100W портативна
10 425 ₴
9 695,25 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: HV-100 solar panel
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сонячна панель HAVIT 100W портативна
Портативна зарядна сонячна панель HAVIT потужністю 100Вт. Має компактну складну конструкцію, представлену у вигляді портфеля, який трансформується в повноцінну сонячну панель. Підходить для зарядки портативної зарядної станції потужністю 300Вт або менше.
Ключові переваги
- Компактна і легка конструкція, зручна для транспортування.
- Кілька виходів для зарядки: USB, Type-C та Anderson.
- Зносостійкий і водонепроникний матеріал.
- Інтелектуальна зарядка, що адаптується під потреби пристрою.
- Простота у використанні, не вимагає спеціальних навичок.
Деякі параметри
- Потужність сонячної панелі: 100Вт
- Вихід USB: 5В, 3.4А; 9В, 2.5А; 12В, 2А
- Вихід Type-C: 5В, 3А; 9В, 3А; 12В, 3А; 15В, 3А
- Розмір у складеному вигляді: 470х435х45мм
- Вага: 3.6кг ± 100г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HV-100 solar panel |
| Вихідна напруга | USB QC3.0: DC 5V/3.4A, 9V/2.5A, 12V/2A (24W); Type-C: DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A (PD45W); DC: 19V/5.26А (Max) |
| Габаритні розміри | 1490mm х 470mm х 25mm |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Довжина кабелю | 3м |
| Максимальна напруга живлення (Vmp) | 19V |
| Максимальна потужність (Pm) | 100W |
| Максимальна сила струму (Imp) | 5.26A |
| Матеріали | Монокристалічний кремній + водонепроникна поліефірна тканина 1200D + алюміній |
| Напруга холостого ходу (Voc) | 24V |
| Сила струму короткого замикання (Isc) | 5.5A |
| Тип роз'єму | USB-A, USB-C, DC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 695,25 ₴



