Магнітний трековий світильник VIDEX LD430B 10.5W 30cm 4000K 48V Black
511 ₴
475,23 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-TRMS-LD430B
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Магнітний трековий світильник VIDEX LD430B 10.5W 30cm 4000K 48V Black
Світильник магнітний трековий VIDEX LD430B призначений для загального освітлення всіх внутрішніх приміщень. Він розрахований на 20 000 циклів вмикання/вимикання та має світловий потік 980 Лм з кутом розсіювання 110°.
Ключові переваги
- Ресурс роботи складає 30 000 годин.
- Мінімальна відстань від освітлюваного об'єкта — 0.5 м.
- Клас захисту IP20 дозволяє використовувати світильник тільки в сухих приміщеннях.
- Індивідуальна упаковка забезпечує надійну транспортування.
- Гарантійний термін - 3 роки.
Деякі параметри
- Колірна температура: 4000K
- Потужність: 10.5W
- Довжина: 30cm
- Напруга: 48V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 140 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-TRMS-LD430B |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Якість світла | Ra > 90 |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Кількість у коробі | 100 шт. |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальна сила струму | 250mA А |
| Матеріали | Алюміній + полікарбонат + акрил |
| Потужність | 10.5 W |
| Напруження | DC 48V |
| Робоча температура | -20°C ~ + 45°С |
| Розміри | 300mm x 24mm x 25mm |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 30000ч |
| Світловий потік | 980 Lm |
| Кут розсіювання | 110° |
| Колірна температура світла | 4000К (біле світло) |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Штрих-код | 4820246485760 |
| Енергоефективність | 93 Lm/W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475,23 ₴












