Магнітний трековий світильник VIDEX LE24B 7.5W 4000K 48V Black
956 ₴
889,08 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-TRMS-LE24B
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Магнітний трековий світильник VIDEX LE24B 7.5W 4000K 48V Black
Світильник магнітний трековий VIDEX LE24B 7.5W 4000K 48V Black призначений для загального освітлення всіх внутрішніх приміщень. Він забезпечує світловий потік у 610 Лм і має кут розсіювання 36°.
Ключові переваги
- Розрахований на 20 000 циклів вмикання/вимикання.
- Ресурс роботи складає 30 000 годин.
- Мінімальна відстань від освітлюваного об'єкта — 0.5 м.
- Клас захисту IP20 дозволяє використовувати світильник тільки в сухих приміщеннях.
- Індивідуальна упаковка забезпечує надійну транспортування.
Деякі параметри
- Світловий потік: 610 Лм
- Кут розсіювання: 36°
- Колірна температура: 4000K
- Гарантійний термін: 3 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 165 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-TRMS-LE24B |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Якість світла | Ra > 90 |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Кількість у коробі | 30шт |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальна сила струму | 167mA А |
| Матеріали | Алюміній + полікарбонат + акрил |
| Потужність | 7.5 W |
| Напруження | DC 48V |
| Робоча температура | -20°C ~ + 45°С |
| Розміри | 53mm x 53mm x 70mm |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 30000ч |
| Світловий потік | 610 Lm |
| Кут розсіювання | 36° |
| Колірна температура світла | 4000К (біле світло) |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Штрих-код | 4820246485784 |
| Енергоефективність | 81 Lm/W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 889,08 ₴











