Блок живлення VIDEX 200W зовнішній для магнітних трекових систем
1 583 ₴
1 472,19 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-TRMS-P200B
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блок живлення VIDEX 200W Зовнішній для магнітних трекових систем
Блок живлення VIDEX 200W призначений для світлодіодних магнітних трекових систем освітлення. Він слугує зовнішнім джерелом живлення для світлодіодів серії VIDEX VL-TRMS-*****. Установка повинна проводитися кваліфікованим спеціалістом. Перед установкою ознайомтеся з інструкцією. Монтаж джерела живлення та шинопроводів має виконуватися при вимкненій електриці.
Ключові переваги
- Підходить для установки як на шинах, так і дистанційно.
- Забезпечує надійне живлення для світлодіодів.
- Захист від короткого замикання для безпечної експлуатації.
- Не містить шкідливих речовин, що робить його екологічно чистим.
Деякі параметри
- Номінальний термін служби: 30 000 годин
- Кількість циклів вмикання до відмови: 20 000
- Клас захисту від ураження електричним струмом: II
- Захист від вологи: IP20
- Гарантія: 3 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 350 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-TRMS-P200B |
| Вихідна напруга | DC 48V/4.2A (Mах) |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Ефективність | 94% |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Кількість у коробі | 30шт |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальне навантаження | 200 W |
| Максимальна сила струму | 1A А |
| Матеріали | Поликарбонат |
| Потужність | 200 W |
| Напруження | AC 220-240 V |
| Робоча температура | -20°C ~ + 45°С |
| Розміри | 340mm x 24mm x 31mm |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 30000ч |
| Сумісність | Серія світла VL-TRMS-****** |
| Тип монтажу | Трековий |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 4820246485814 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 472,19 ₴










