Трековий світлодіодний світильник VIDEX TR06 15W 4100K 220V чорний
805 ₴
748,65 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-TR06-154B
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трековий світлодіодний світильник VIDEX TR06 15W 4100K 220V чорний
Трековий світильник VIDEX TR06 15W 4100K - це освітлювальний пристрій, що вирізняється своєю універсальністю та практичністю. Корпус обертається на 180°, що дозволяє змінювати напрямок світла. Він кріпиться на монтажну рейку і підходить для різних інтер'єрів.
Ключові переваги
- Індекс передачі кольору Ra>90 для точного відображення кольорів.
- Відсутність інфрачервоного та ультрафіолетового випромінювання.
- Довговічність з ресурсом роботи до 30 000 годин.
- Світлова віддача 87Lm/W.
Деякі параметри
- Сумарна сила світлового потоку: 1300Лм
- Колірна температура: 4100К
- Кут розсіювання світла: 24°
- Робочий діапазон напруги: AC 170-265В
- Гарантія: 2 роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 310 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-TR06-154B |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Якість світла | Ra > 90 |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальна сила струму | 136mA А |
| Матеріали | Алюмінієвий сплав + полікарбонат |
| Потужність | 15 W |
| Напруження | AC 170-265 V |
| Робоча температура | -25 °C ~ + 45 °C |
| Розміри | 268mm x 75mm x 33mm |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 30000ч |
| Світловий потік | 1300 Lm |
| Кут розсіювання | 24° |
| Колірна температура світла | 4100К (біле світло) |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 4820246486279 |
| Енергоефективність | 87 Lm/W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 748,65 ₴










