Аварійний накладний світлодіодний світильник VIDEX 20W 5000K 220V
1 132 ₴
1 052,76 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-CLR-EM200-2
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аварійний накладний світлодіодний світильник VIDEX 20W 5000K 220V
LED Світильник аварійний накладний VIDEX VL-CLR-EM200-2 20W 5000K 220V призначений для побутового та комерційного освітлення. Можливі місця використання: під'їзд, коридор, балкон, вітальня, санвузол.
Ключові переваги
- Можливість заміни акумулятора за необхідності.
- Робота від мережі 175-265В.
- Світловий потік 2100 Лм в звичайному режимі.
- Світловий потік 230 Лм в аварійному режимі.
- Рівень захисту IP44.
- Ресурс роботи до 25 000 годин.
- Час роботи від акумулятора до 4 год.
- Гарантійний термін 3 роки.
Деякі параметри
- Колірна температура: 5000K
- Час зарядки акумулятора: близько 4 год
- Клас енергоспоживання: А+
- Кут розсіювання: 120°
- Циклів вмикань/вимикань: 20 000
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Розміри | |
| Вага | 700 г |
| Додаткова комплектація | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2200mAh |
| Артикул | VL-CLR-EM200-2 |
| Час роботи | 4г |
| Вхідна напруга | AC 175-265V, 50/60Hz |
| Габаритні розміри | 280mm х 70mm |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Клас захисту, IP | 44 |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥94.8% |
| Кількість у коробі | 10 шт. |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Максимальна сила струму | 180mA А |
| Матеріали | ABS + PMMA + PC |
| Потужність | 20 W |
| Особливості | З акумулятором |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 25000ч |
| Рівномірність кольору (SDCM) | <6 |
| Світловий потік | 2100 Lm |
| Тип акумулятора | Li-ion 18650 змінний |
| Тип монтажу | Накладний |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Штрих-код | 4820246486705 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 052,76 ₴









