

Накладний поворотний світильник VIDEX SPF05B під лампу 3xGU10 чорний
701 ₴
651,93 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-SPF05B-WFB
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накладний поворотний світильник VIDEX SPF05B під лампу 3xGU10 чорний
Інтер'єрний поворотний світильник підходить для освітлення сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів, галерей та виставок. Він призначений для встановлення трьох ламп з цоколем GU10 і максимальною потужністю до 30Вт кожна. Світильник не потребує обслуговування протягом усього періоду експлуатації.
Ключові переваги
- Підходить для різних інтер'єрів та зон освітлення.
- Легкість в установці та заміні ламп.
- Довговічний і надійний у використанні.
- Не містить шкідливих речовин.
- Гарантія - 2 роки.
Деякі параметри
- Кількість ламп: 3 шт
- Ступінь захисту: IP20
- Захист від ударів: IK07
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | 20 |
| Артикул | VL-SPF05B-WFB |
| Вага | 1,2 кг |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість у коробі | 10 шт. |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Матеріали | Залізо + кераміка |
| Потужність | Max 30W x3 |
| Розмір основи | 380mm х 25mm |
| Розміри | 55mm х 90mm x3 |
| Тип монтажу | Накладний |
| Формфактор | MR16 |
| Штрих-код | 4820246487061 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 651,93 ₴



