



Накладний світильник VIDEX SPF22B під лампу 6xGX53 з підсвіткою чорний
2 553 ₴
2 374,29 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-SPF22B-BB
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накладний світильник VIDEX SPF22B під лампу 6xGX53 з підсвіткою чорний
Стельовий точковий світильник під лампу GX53 з декоративною підсвіткою поєднує сучасний дизайн, практичність та високу ефективність. Використовується для основного освітлення в приміщеннях, таких як вітальні, кухні та ресторани. Кріпиться до горизонтальної поверхні за допомогою монтажної планки.
Ключові переваги
- Сучасний дизайн та висока ефективність.
- Легка установка на будь-яку горизонтальну поверхню.
- Економія електроенергії в порівнянні з альтернативними джерелами світла.
- Довговічність та стійкість до частих вмикань і вимикань.
- Вбудована декоративна підсвітка потужністю 9Вт.
Деякі параметри
- Кількість ламп: 6
- Максимальна потужність лампи: 30Вт
- Вбудований джерело світла: 9Вт
- Світловий потік вбудованого світла: 830Lm
- Колірна температура: 2700К
- Гарантія: 2 роки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GX53 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | 20 |
| Артикул | VL-SPF22B-BB |
| Вага | 1.3кг |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість у коробі | 5шт |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Матеріали | Алюміній + залізо + кераміка |
| Потужність | Max 30W x6 |
| Розмір основи | 170mm х 50mm |
| Розміри | 85mm х 35mm x6 |
| Тип монтажу | Накладний |
| Формфактор | GX53 |
| Штрих-код | 4820246487108 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 374,29 ₴



