

Накладний світильник VIDEX SPF20B під лампу 3xGX53 з підсвіткою білий
1 560 ₴
1 450,80 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-SPF20B-WB
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накладний світильник VIDEX SPF20B під лампу 3xGX53 з підсвіткою білий
Стельовий точковий світильник під лампу GX53 з декоративною підсвіткою поєднує сучасний дизайн, практичність та високу ефективність. Використовується для основного освітлення в різних приміщеннях, таких як вітальні, кухні та ресторани. Кріпиться до будь-якої горизонтальної поверхні за допомогою монтажної планки і має клас захисту IP20.
Ключові переваги
- Кількість ламп для встановлення - 3 шт.
- Вбудований джерело світла потужністю 9Вт.
- Робочий діапазон напруги: АС 185-240В для вбудованого світла.
- Економія електроенергії в порівнянні з альтернативними джерелами світла.
- Довговічність та висока ступінь захисту від зовнішнього середовища.
Деякі параметри
- Гарантія: 2 роки.
- Максимальна потужність ламп: 30Вт кожна.
- Колірна температура: 2700К (тепле світло).
- Клас захисту від механічних пошкоджень: IK07.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GX53 |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 900 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | 20 |
| Артикул | VL-SPF20B-WB |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість у коробі | 10 шт. |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Матеріали | Алюміній + залізо + кераміка |
| Потужність | Max 30W x3 |
| Розмір основи | 170mm х 50mm |
| Розміри | 85mm х 35mm x3 |
| Тип монтажу | Накладний |
| Формфактор | GX53 |
| Штрих-код | 4820246487504 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450,80 ₴



