

Накладний світильник VIDEX SPF32 під лампу 5xGX53 Чорний
1 773 ₴
1 648,89 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-SPF32-5B
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накладний світильник VIDEX SPF32 під лампу 5xGX53 Чорний
Стельовий точковий світильник VIDEX SPF32 поєднує в собі сучасний дизайн та високу ефективність. Для роботи потрібна світлодіодна лампочка з цоколем GX53 та максимальною потужністю до 30Вт. Світильник використовується для основного освітлення в різних приміщеннях, таких як вітальні, дитячі кімнати та кухні. Він кріпиться до будь-якої горизонтальної поверхні за допомогою монтажної планки та має клас захисту від пилу та вологи IP20.
Ключові переваги
- Сучасний і стильний дизайн.
- Швидка та проста установка на монтажну планку.
- Економія електроенергії завдяки світлодіодним лампам.
- Довговічність і надійність в експлуатації.
- Підходить для використання в сухих приміщеннях.
Деякі параметри
- Кількість ламп: 5 шт
- Тип ламп: GX53
- Максимальна потужність лампи: 30Вт
- Клас захисту: IP20
- Гарантія: 2 роки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GX53 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP | 20 |
| Артикул | VL-SPF32-5B |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість у коробі | 10 шт. |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Матеріали | Алюміній + залізо + кераміка + полікарбонат |
| Потужність | Max 30W x5 |
| Розмір основи | 80mm х 50mm x 35mm |
| Розміри | 85mm х 38mm x5 |
| Тип монтажу | Накладний |
| Формфактор | GX53 |
| Штрих-код | 4820246487696 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 648,89 ₴



