Квадратний світлодіодний світильник VIDEX IP65 BHD02 9W 2400-3200-4300K Black
822 ₴
764,46 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-BHD02-09CBB
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Квадратний світлодіодний світильник VIDEX IP65 BHD02 9W 2400-3200-4300K Black
LED світильник вологозахищений квадратний VIDEX BHD02 9W 2400-3200-4300K використовується як всередині приміщень, так і зовні. Він має ступінь захисту IP65 від вологи та пилу, що робить його ідеальним для встановлення в місцях з підвищеною вологістю. Розмір світильника складає 130х130х78мм.
Ключові переваги
- Регулювання кольорової температури світла: 2400К, 3200К, 4300К.
- Мінімалістичний та сучасний дизайн.
- Висока ступінь стійкості до зовнішніх впливів.
- Миттєве вмикання без мерехтіння.
- Довгий термін служби до 50 000 годин.
Деякі параметри
- Потужність: 9Вт
- Кольорова температура світла: 2400-3200-4300К
- Світловий потік: 300Лм
- Клас захисту від пилу та вологи: IP65
- Клас захисту від ударів: IK08
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 450 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | VL-BHD02-09CBB |
| Світловий потік | 300 Lm |
| Потужність | 9 W |
| Напруження | AC 220-240 V |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Кут розсіювання | 160° |
| Ресурс роботи | 50000ч |
| Робоча температура | -30°C ~ + 50°С |
| Особливості | З регулюванням колірності |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Тип монтажу | Накладний |
| Енергоефективність | 33 Lm/W |
| Формфактор | Квадрат |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Розміри | 130mm x 130mm x 78mm |
| Штрих-код | 4820246487795 |
| Пікова сила світла | 57 кд |
| Колірна температура світла | 2400/3200/4300K |
| Кількість у коробі | 30шт |
| Клас енергоефективності (EU) | E |
| Матеріали | ABS+PC |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 25000 |
| Клас захисту, IP | 65 |
| Клас ударостійкості, IK | 08 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Рівномірність кольору (SDCM) | <6 |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Клас енергоспоживання | B |
| Якість світла | Ra > 90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 764,46 ₴








