



Настінний світлодіодний світильник VIDEX з сенсором WL02 18W 2800K-4000K-6000K Black
1 285 ₴
1 195,05 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: VL-WL02-18CSB
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний світлодіодний світильник VIDEX з сенсором WL02 18W 2800K-4000K-6000K Black
Світлодіодний настінний світильник з сенсором VIDEX WL02 18W 2800K-4000K-6000K має конструкцію, яка дозволяє змінювати напрямок освітлення за допомогою обертання світлової панелі на 355°. Вбудований інфрачервоний датчик наближення дозволяє вмикати світильник рухом руки на відстані до 10 см. Колірна температура світла регулюється від 2800K до 6000K.
Ключові переваги
- Природна передача кольорів (Ra>90).
- Тривалість роботи до 50 000 годин.
- Монтаж на вертикальні або горизонтальні поверхні.
- Світловий потік - 1750Лм.
Деякі параметри
- Потужність: 18Вт.
- Колірна температура світла: 2800-4000-6000К.
- Кут розсіювання: 360°.
- Робоча напруга: АС 220 до 240В.
- Гарантійний термін: 3 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 700 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | VL-WL02-18CSB |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Якість світла | Ra > 90 |
| Клас енергоефективності (EU) | F |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Кількість у коробі | 20 шт. |
| Кількість в упаковці | 1шт |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 25000 |
| Максимальна сила струму | 87mA А |
| Матеріали | ABS + PS + PC |
| Потужність | 18 W |
| Напруження | AC 220-240 V |
| Особливості | З ІЧ датчиком наближення |
| Пікова сила світла | 139 кд |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Розміри | 633mm x 115mm x 85mm |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс роботи | 50000ч |
| Рівномірність кольору (SDCM) | <6 |
| Світловий потік | 1750 Lm |
| Тип монтажу | Накладний |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колірна температура світла | 2800/4000/6000K |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 4820246487757 |
| Енергоефективність | 97 Lm/W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195,05 ₴



