



Світильник стельовий вуличний KLOODI KDCL-MARS LED 12W 3000К 50D IP65 10х10см квадратний антрацит
2 350 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник стельовий вуличний KLOODI KDCL-MARS LED 12W 3000К 50D IP65 10х10см квадратний антрацит
Вуличне освітлення - це незамінний елемент для освітлення котеджів, приватних будинків, заміських дач, веранд, терас, альтанок тощо. Вони не потребують особливого обслуговування, зазвичай їх виготовляють з міцних матеріалів, стійких до вологи, пилу, сонця тощо.
Ключові переваги
- Стійкий до впливу вологи та пилу.
- Економія електроенергії завдяки світлодіодним лампам.
- Квадратна форма для інтеграції в архітектурні рішення.
- Міцний алюмінієвий корпус.
Технічні параметри
- Температура: 3000К
- Напруга: 220V
- Потужність: 12W
- Кут розсіювання: 50°
- Яскравість: 960Lm
- Колір: Антрацит
- Ступінь захисту: IP65
- Форма: Квадрат
- Матеріал: Алюмій
- Призначення: Стелла
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KLOODI |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димування | Немає |
| Потужність | 12W |
| Призначення | Стель |
| Напруження | 220V |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Кут розсіювання | 50° |
| Форма | Квадрат |
| Цоколь | LED |
| Яскравість, Lm | 960 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴



