

Вуличний ґрунтовий світильник KLOODI KDGL-SIDE2 42 2x1W 3000K IP67 42х82мм
1 000 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KDGL-SIDE2 42 2x1W 3K
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Вуличний грунтовий світильник KLOODI KDGL-SIDE2 42 2x1W 3000K IP67 42х82мм
Вуличне освітлення - це незамінний елемент для освітлення котеджів, приватних будинків, заміських дач, веранд, терас і альтанок. Вуличний грунтовий світильник KLOODI KDGL-SIDE2 забезпечує надійне освітлення завдяки світлодіодним лампам і стійкий до зовнішніх впливів.
Ключові переваги
- Економія електроенергії завдяки світлодіодним лампам.
- Стійкість до вологи і пилу, що забезпечує довговічність.
- Легкість в установці та обслуговуванні.
- Створення декоративного освітлення для покращення зовнішнього вигляду ділянки.
- Підходить для установки по периметру споруд.
Технічні параметри
- Напруга: 220V
- Потужність: 2W
- Колірна температура: 3000К
- Цоколь: LED
- Форма: Круг
- Колір: Сріблястий
- Матеріал: Пластик, Метал
- Ступінь захисту: IP67
- Призначення: Грунтове
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KLOODI |
| Країна виробник | Україна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Потужність | 2W |
| Призначення | Грунтовий |
| Напруження | 220V |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Форма | Круг |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴



