


LED-модуль KLOODI KDMR16 H35 7W 3-6K CCT 50х35 мм
220 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: KDMR16 H35 7W CCT
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LED модуль KLOODI KDMR16 H35 7W 3-6K CCT 50х35мм
Світлодіодні лампи мають багато переваг. Вони споживають значно менше енергії, ніж звичайні лампи, що дозволяє суттєво зменшити витрати на електроенергію. Крім того, вони мають набагато більший термін служби і можуть працювати до 50 000 годин, що дає можливість економити на заміні ламп. Також LED лампи екологічно безпечні, оскільки не містять ртуті та інших шкідливих речовин.
Ключові переваги
- Енергоефективність, що дозволяє зменшити витрати на електроенергію.
- Довгий термін служби до 50 000 годин, що зменшує необхідність у частій заміні.
- Екологічна безпека, оскільки не містить ртуті та шкідливих речовин.
Технічні параметри
- Температура, К: 3000/4000/6000
- Напруга, V: 220
- Потужність, W: 7
- Яскравість, Lm: 630
- Кут розсіювання: 60°
- Ступінь захисту, IP: 20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KLOODI |
| Країна виробник | Україна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Кераміка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Димування | Немає |
| Потужність | 7W |
| Напруження | 220V |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Кут розсіювання | 60° |
| Колір | Білий |
| Температура кольору | 3000K, 4000K, 6000K |
| Цоколь | LED |
| Яскравість, Lm | 630 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴



