

Вуличний ґрунтовий світильник LED KLOODI KDGL-SIDE1 42 1x1W 3000K IP67
900 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: KDGL-SIDE1 42 1x1W 3K
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вуличний грунтовий світильник LED KLOODI KDGL-SIDE1 42 1x1W 3000K IP67
Вуличне освітлення - це незамінний елемент для освітлення котеджів, приватних будинків, заміських дач, веранд, терас і альтанок. Вони не потребують особливого обслуговування, зазвичай їх виготовляють з міцних матеріалів, стійких до вологи та пилу.
Ключові переваги
- Стійкий до впливу вологи та пилу.
- Створює декоративне освітлення, що підкреслює архітектурні особливості ділянки.
- Економічний витрата електроенергії завдяки світлодіодній технології.
Технічні параметри
- Напруга: 220V
- Потужність: 1W
- Колірна температура: 3000K
- Цоколь: LED
- Форма: Круг
- Колір: Сріблястий
- Матеріал: Пластик, Метал
- Ступінь захисту: IP67
- Призначення: Грунтове
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KLOODI |
| Країна виробник | Україна |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір корпусу | Срібний |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Потужність | 1W |
| Призначення | Грунтовий |
| Напруження | 220V |
| Ступінь захисту | IP67 |
| Форма | Круг |
| Цоколь | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴



